26 Ocak 2011 Çarşamba

Tuna Bekleviç, Güçlü Türkiye Partisi Genel Başkanı


"Temiz" cocuktur Tuna Beklevic. Bu parlak görünümüyle "yeni", "modern", "farkli", "temiz" imajini vurgulamak isteyen Avrupali liberal siyasetciler ekolündendir. Türkiye'de bu ekolün temsilcisi de Devlet Bahceli'dir, ülkücü biyiklarinin kesilmesini emretmis, ve artik MHP'nin "modernlestigini" iddia etmisti.

Bir kac sene önce sivri cikislariyla dikkati üzerine ceken Tuna Beklevic, artik deniz durgunlastiktan sonra, kendi konumunu da daha mütevazi sekillendiriyor. Artik Egemen Bagis'in danismanlarindanmis. Egemen Bagis'in twitter'da kendisini inatla retweet etmesinden de artik hangi konuma geldigini gösteriyor Tuna Beklevic'in. Artik Egemen Bagis gibi bir politikacinin yancisi olmussa, kendisine yükledigi misyonda basarisizdir.

Ilginc bicimde Tuna Beklevic de benim icin örnegin bir Osman Gökcek gibi genc nesil baskan fetisi olan gözü yukarilarda olan siyasetci adaylarindandir. Yukaridaki resim Facebook sayfasindan. "Genel Baskan" sifatini yazmadan edememis kendisi. Ah bu baskanlik hirsi... Bu düzen devam ederse, ileride Milletvekili filan olur. Ama "Baskan" gibi sifatlarla süslenmekten vazgecsin artik.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder