3 Mart 2010 Çarşamba

Rafet Şentürk - MHP Nazilli İlçe Başkanı

Bu da bir Facebook incisi... Aydin ilinin güzel ilcelerinden Nazilli'de de elbette MHP ilce teskilati olacaktir. Normal. Ve bu partiye bagli kurumlarin baskanlarinin da bu tarz garip poz vermeleri de artik kabulümüzdür, alistik bir nevi. Ancak bu sefer benim dikkati cekmek istedigim baska bir kalitesizlik.

Ocak ayinda MHP Nazilli Ilce Teskilati Siyaset Okulu adinda bir etkinlik düzenlenmis, ve bunun icin de Facebook'ta bir etkinlik sayfasi hazirlanmis ki, hay hay, normaldir, güzel düsünülmüs hatta diyelim. Ancak, benim canimi sikan, asagidaki screenshotta görebileceginiz Nazilli kelimesindeki imla hatasi. Siz, Nazilli'yi temsil ettiginizi iddia ediyorsunuz, kendi kentinizin adini Türkce'ye cok önem veren bir olusum olarak yanlis yaziyorsunuz, ki, hadi olur diyelim, insanlik hali, ama bu etkinlige "katilacagim" diye onay veren 333 kisiden biri bile cikip "Kardesim, Nazilli iki l ile yazilir" diye bu hataya dikkat cekmemis.

Iste bu kalitesizlik, üstün körülük, yukaridaki verilen tipik MHP'li pozundan adeta akiyor... Aman, bir yerimize yapismasin da...

3 yorum:

 1. mihail bakunin19 Nisan 2010 11:27

  bence de çok loser bir poz

  YanıtlaSil
 2. yorun yapan arkadaşlar...onalr kendini bilir. Siz kimsizniz???? aydınlarmı veya bi karar merciimi yoksa uzman eleştirmen palavracı kendi çapında entel fular takan enbesilmi neysinizi neyi eleştiriyosunuz pisliğe konan sinekkadar beyniniz yok. Aklı sıra bilirkişi tirbine girmiş orda kalmış çımayan egolarla yaşamaya çalışan abazlardan bakşa kimsinizzzz???????????????

  YanıtlaSil
 3. Çok degerli blog yöneticisi bloğunuzda paylaşılanlar çok etkileyici helikopter ambulans firması olarak başarılarınızın devamını bekleriz.

  YanıtlaSil